4 Mart 2013 Pazartesi

Piksel Zevkinden Mahrum Kalmamak Adına !

Kaneviçe meraklısı bir hobi canavarı olarak.Plastik boncuklardan yapılan piksel ürünleri blogdaşlarımın postlarında merakla izlemekteydim.


Malum ülkemizde dünyanın heryerinde bulunan herşey nedense olmuyor.Bunu DIY projelerine, bir de ben yapayım hevesiyle atılan, kendisi birşeyler üretmeyi seven arkadaşlarım farketmiştir.
 E6000 yapıştırıcısına,Mod Podge tutkalına nasıl ulaşırım,illa yurtdışından mı sipariş vereceğim dertlenmelerine bir de ısıyla yapışan boncuk nerelerde bulunur daha çok çeşide nasıl erişirim araştırmaları eklendi..
Hem de gitgide halkımızı herşeyden soyutlamaya yönelik, engelleyici -baskıcı  zihniyetin ürünü gümrük sınırlamaları çıkmışken ve seçici olmaya zorlanırken...
Başlangıç olarak İkeanın çocuk reyonunda satılan boncuklarına(mecburen) yönelerek.İçimdeki çocuğu teskin etmem gerektiğini anladım.Çok daha fazla renk seçeneği için ise ne yazık ki yurtdışı siparişi yolu görünmekte.
İkeada da her zaman olmuyor bu boncuklar.İkinci ziyaretimde elimde ganimetlerimle çıkabildim.Gerisi aşağıdaki gibi ve çalışmalarım(eğlencem)  tabii ki devam etmekte....3 yorum:

 1. Blogger arkadaşlarımı bu yüzden seviyorum
  sayenizde bilmediğim, görmediğim bir çok şeyden haberdar oluyorum.

  Mesela ben bu çalışmaları ilk sende gördüm.
  Çok beğendim.
  Hepsi birbirinden güzel olmuş ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keyifle uğraşılacak o kadar çok şey varki...Ben de paylaşımlardan bir çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum.İzlemeye değer bulduğunuz için ben teşekkür ediyorum...

   Sil
 2. hepsi çok renkli ve tatlı duruyorlar ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil